Entries for Ağustos 2013

28
Kiralık Yeriniz mi Var ?

Mağaza olarak kullanıma müsait olan gayrimenkullerinizi web sayfamızdan form doldurarak veya iletişime geçerek bize bildirebilirsiniz.

[Devamını oku...]

28
Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Başgimpa bünyesinde mağaza yöneticileri, kasap, şarküteri, manav, satış destek, kasiyer ve şoför görevlerinde personel alımı yapılacaktır. Başvuruları; şubelerimizden şahsi olarak ve ya web sayfamızda insan kaynakları bölümünden form doldurarak yapabilirsiniz.

[Devamını oku...]

28
Özel Pasta Siparişi

Müşterilerin mağazada görev yapan unlu mamüller reyon görevlilerine verdikleri özel günler için ( Düğün, doğum günü vs. ) yaş pasta siparişleri; en hızlı ve kaliteli bir şekilde zamanında yerine getirilmektedir.

[Devamını oku...]

28

Başgimpa web sayfamız yenilenmiştir. Kampanyalar, haftasonu indirimleri ve Başgimpa hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sayfamızı takip edebilirsiniz.

[Devamını oku...]

28

Et entegre tesisimizde kırmızı et ürünlerimiz; en son modern teknolojiye sahip makinalarla, hijyenik ortamda uzman personeller tarafından gıda mühendisleri gözetiminde, islami usullere uygun olarak titizlikle üretilmektedir.

[Devamını oku...]

28

Kızılcahamam’da 50. şubesini Akçay Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde  açılan Başgimpa, Kızılcahamam halkının büyük ilgisini gördü. Cengiz Topel Caddesi üzerinde  açılan Başgimpa mağazasının açılışına Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, İlçe Müftüsü Tahsin Aydın, Başgimpa yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Başdurak katıldı.

[Devamını oku...]

11 Aralık 2017 Pazartesi
BAŞGİMPA’DAN EGEA KAZANAN TAİHLİLER BELLİ OLDU.
Bu kampanyaya, Başgimpa Başdurak Gıda İh...
15 Temmuz 2016 Cuma
3 Ekim 2013 Perşembe
BAŞGİMPA Büyümeye Devam Ediyor!
Türkiye genelinde 51., Gerede de ise 2. ...
28 Ağustos 2013 Çarşamba
Daha Uzun Ömürlü Eti Sizler İçin Paketledik
Et entegre tesisimizde kırmızı et ürünle...
28 Ağustos 2013 Çarşamba
50. Mağazamızı Kızılcahamam'da Açtık!
Kızılcahamam’da 50. şubesini Akçay Mahal...

Planets